sobota, 29 czerwca 2013

Wakacje!


Witam kochani! Dla mnie nieoficjalnie wakacje zaczęły się dwa tygodnie temu, ale to wczoraj dobiegła końca 10 miesięczna edukacja. Może i wakacje nie rozpoczęły się słonecznie tak jak pewnie większość z Was by chciała. Fakt, mnie samej zepsuł się humor wyglądając przez okno. Już teraz chcę Wam życzyć, aby te wakacje były wyjątkowe. Nie marnujcie ani jednego dnia, wykorzystajcie je w stu procentach! :) Moje książki i zeszyty wylądowały w dolnych szafkach robiąc miejsce dla nowych, które pojawią się za 2 miesiące. Tak, kupowanie nowych książek to jedyna rzecz która cieszy mnie przygotowując się do kolejnego roku szkolnego. Ale nie myślmy o tym teraz.

Dzisiejsze popołudnie spędziłam w towarzystwie M. Było miło, zresztą jak zawsze :) No i w końcu rozdałam zaproszenia na urodziny. Teraz do końca dnia wystarczy mi aromatyczna kawa i doobra książka! :)

Całuję.!

6 komentarzy:

 1. Nowy szablon prezentuje się na moim malutkim laptopiku bardzo zacnie :D haha
  Udanych wakacji!

  OdpowiedzUsuń
 2. Spełnia zdecydowanie, ale jeszcze wiele przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tobie również wyjątkowych wakacji :)) szalej!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam nadzieję, że też będę kupować książki w tym roku :D albo chociaż zeszyty :D dowiem się 12 lipca.
  tymczasem mamy tylko kilka miesięcy pełnej swobody, więc trzeba to jakoś wykorzystać :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wasze komentarze. Dzięki nim wiem, że ktoś czyta moje wypociny. Każdemu pozostawiającemu po sobie ślad odwdzięczam się tym samym. Jeśli ZAOBSERWUJESZ mojego bloga ja zrobię to samo u Ciebie ! :)