sobota, 6 lipca 2013

Hello July!

Witam Was.!
Witam po długim i męczącym dla mnie tygodniu. Pierwsze 5 dni stażu zleciało bardzo wolno i wyczerpująco. Co prawda poznałam kilka dobrych przepisów, przeszłam kurs na kasie fiskalnej, ale w pewnym momencie mój organizm miał dość. A kiedy nawet nogi odmówiły mi posłuszeństwa zaczynałam w myślach prosić Boga i modlić się o dodanie mi chociaż odrobiny więcej siły i przetrwanie kolejnych godzin. Nie na tym się kończy... Przede mną jeszcze tydzień intensywnej pracy w kuchni i upragniony miesięczny wypoczynek. Tak, będę odpoczywać ile się da, aby ostatnie 2 tygodnie sierpnia spędzone na drugiej części stażu zleciały szybciej i łagodniej. Ale pomijając moją pracę ...

Z niecierpliwością czekam na spis książek, które będą mi potrzebne w roku szkolnym 2013/2014. Chyba najbardziej cieszą mnie podręczniki do rozszerzeń z biologii i angielskiego chociaż kolejne części technologii gastronomicznej z towaroznawstwem też chciałabym trzymać już w rękach :) Może wydawać się Wam to śmieszne, ale chodząc do szkoły narzekam na nadmiar nauki, znów w wakacje na jej brak. O dziwo. :P

Strasznie tęsknię za B. której nie będzie jeszcze tydzień. 16 dniowe rekolekcje nie lecą tak szybko jakby się niektórym wydawało, ale liczę na to, że napełnią ją jeszcze większą wiarą i miłością. Utrzymujemy kontakt telefoniczny chociaż ma ona bardzo mało czasu na rozmowy. Fakt, nie mam o to pretensji bo jest to dla niej czas pełen refleksji, może i zmian.

Naprawdę szczerze cieszę się z wakacji, ciepła, słońca od samego rana, ale z drugiej strony chciałabym już wrzesień. Wieczorne spotkania z oazą, tego mi potrzeba, ale zanim to nastąpi.. impreza 18-wa ;-) A wyjazdy? Plany pozmieniały się o 360 stopni. Zamiast Warszawy będzie Wrocław z M. Na skoki może wpadnę zobaczyć jak w tym sezonie radzą sobie skoczkowie i spotkać się ze znajomymi. :) Teraz czas na zrobienie obiadu.. Żegnam się, pa!

                               Widok (naszego) kościoła w Czerwionce ... Ah piękny. ;-)

P.S. Chciałam Wam serdecznie polecić bloga mojej nowo poznanej koleżanki -> www.nieprzegapwiecznosci.blogspot.com . Jest to blog o tematyce religijnej. E. porusza na nim ważne tematy. Na pewno znajdziecie na nim odpowiedzi na pytania, na które sami nie umielibyście sobie odpowiedzieć.

12 komentarzy:

 1. też może będę we Wrocławiu ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. nie ma to jak wakacje :) śliczny krajobraz :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak zawsze jest na początku stażu :)

  O to widzę, że odwiedzisz moje strony :P

  Biologia była kiedyś moim ulubionym przedmiotem

  OdpowiedzUsuń
 4. Wakacje - fajny czas. Trzeba korzystać ile się da.......

  W wolnej chwili zapraszam do mnie na porcję srebra z pomarańczem!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oooo a ja mieszkam w okolicach Wrocławia;)

  OdpowiedzUsuń
 6. piekny kadr. dodaje do obserwowanych, będę wpadac tu częsciej ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. fakt, trochę dziwne, że narzekasz na brak nauki

  OdpowiedzUsuń
 8. o dziękuję Ci bardzo, pozdrawiam serdecznie;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłam w Wrocławiu, ale niestety tylko przejazdem ;c

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wasze komentarze. Dzięki nim wiem, że ktoś czyta moje wypociny. Każdemu pozostawiającemu po sobie ślad odwdzięczam się tym samym. Jeśli ZAOBSERWUJESZ mojego bloga ja zrobię to samo u Ciebie ! :)