środa, 24 lipca 2013

18 lat minęło... / Czyli ostatnie 2 lata ''naście''

Witam kochani. Tak jak tytuł głosi 18 lat minęło, w poniedziałek ; przez te kilkanaście lat wydarzyło się tyle rzeczy. Popełnione błędy? Oczywiście, popełnia je każdy. Miłe chwile i wspaniałe wspomnienia? Jest ich ogrom! Gdybym chciała Wam je wszystkie dziś opisać pewnie zabrakłoby mi czasu. Przez ostatni rok w moim życiu wydarzyło się chyba najwięcej i choć to zmiany na lepsze to nadal staram się coś zmieniać.

                                          1) Koncert Guns N' Roses Rybnik 2) Puchar Świata 
                     w skokach narciarskich Zakopane 2010 3) LGP w
                     w skokach narciarskich Wisła 2010 4) Zdjęcia do projektu
                  ''My są dziołchy z familoków'' jeszcze za czasów gimnazjum ;-)

22 odprawiłam przyjęcie dla najbliższej rodziny. Przyszli oczywiście wszyscy zaproszeni goście. Mój pokój zawalony jest kwiatami i prezentami, z których jestem bardzo zadowolona! Biało VAIO to mój wymarzony laptop i proszę-jeszcze świeży, bo na rynek najnowszy model wszedł ok.2 tygodnie temu-znalazł się na moim biurku :)

                                      1)  rok 2011 2) CoC marzec 2012 Wisła 3) pewnego letniego 
               dnia z siostrzeńcem.. rok temu? :) 4) Turniej ISKRY w Katowickiej                                        Pomarańczy 2012

23 zaprosiłam dziewczyny na małe ''poprawiny'' ;-) Popołudnie i wieczór spędzone w ich towarzystwie sprawił mi ogromną radość. Marcepanku, Basiu, Emilko dziękuję za życzenia, kwiaty, super prezenty i za przyjaźń, to przede wszystkim! :*

                                 1) Jestę kucharzę! :D 2) Krościenko nad Dunajcem, oaza 2010
                        3) Pierwsze kroki w szkolnej kuchni ;-)

Zdjęcia dość stare, jeszcze sprzed 17 kilogramów :D Post krótki, obiecuję, że kolejny pojawi się o wiele szybciej :) Całuję!

2 komentarze:

  1. Jeszcze raz wszystkiego najlepszego i dziękuję za urodzinową wyżerkę :P

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wasze komentarze. Dzięki nim wiem, że ktoś czyta moje wypociny. Każdemu pozostawiającemu po sobie ślad odwdzięczam się tym samym. Jeśli ZAOBSERWUJESZ mojego bloga ja zrobię to samo u Ciebie ! :)